Чемпионат Харьковской области по свободной пирамиде 2019

название турнира: Чемпионат Харьковской области по свободной пирамиде 2019
бильярдная: Бильярдный клуб "Вертикаль"
начало: 20 сентября 2019; 11:00
окончание: 23 сентября 2019;
дисциплина: свободная пирамида
вступительный взнос: 500/400 гривен
призовой фонд: 27 000 гривен

дополнительная информация:

Положення про проведення чемпіонату Харківської області з вільної піраміди.

1. Строки і місце проведення чемпіонату.

Чемпіонат Харківської області з вільної піраміди (далі – Чемпіонат) проводиться з 20.09 по 24.09.2019 року в БК «Вертикаль» за адресою: вул. Маршала Бажанова, 28.

2. Організація та керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво проведенням Чемпіонату здійснюють управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та відокремлений підрозділ ГО «Федерація спортивного більярду України» в Харківській області (далі – Федерація).

Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладається на організаційний комітет.

3. Учасники змагань

Прийняти участь у Чемпіонаті мають змогу всі бажаючи без обмежень.

4. Характер заходу. Правила.

Чемпіонат проводиться відповідно до офіційних міжнародних правил з піраміди, що введені в дію з 01.01.2018 р.

5. Умови та порядок проведення змагань.

Чемпіонат складається з двох кваліфікацій та фінальної частини.

20 вересня. Перша кваліфікація. Участь беруть 32 гравці, що зареєструються першими.

10.00 – Реєстрація, розминка.

11.00 – Початок ігор.

За системою до двох поразок виявляється вісімка кращих, яка кваліфікується у фінальну частину.

21 вересня. Друга кваліфікація. Участь беруть 32 гравці, що зареєструються першими.

При цьому гравці, що брали участь у першій кваліфікації, та не кваліфікувались у фінальну частину, можуть приймати участь у другій кваліфікації за умови повторної сплати благодійного внеску і при наявності вільних місць в турнірній сітці.

10.00 – Реєстрація, розминка.

11.00 – Початок ігор.

За системою до двох поразок виявляється вісімка кращих, яка кваліфікується у фінальну частину.

В обох кваліфікаціях зустрічі до 4 виграних партій, за виключенням тих зустрічей, в яких безпосередньо розігруються перепустки до фіналу. Такі зустрічі будуть гратись до п’яти перемог.

Всі гравці, що знаходяться у рейтингу Харківської області, будуть розсіяні. Місця в сітці гравців, що не мають рейтингу, будуть визначені жеребом.

Увага! Реєстрація на першу кваліфікацію закінчується 19 вересня о 20:00. В 21:00 оргкомітет публікує результати жеребкування та розклад зустрічей. Включення в турнірну сітку після публікації розкладу можливо у виключних випадках і тільки при наявності вільних місць.

Реєстрація можлива наступним чином:
- у вайбер-групі «Більярд в Харкові»
- за телефоном (viber, WhatsApp) +38 (093) 183-66-33.
- на сторінці турніру на сайті  «Більярд в Харкові».

Увага! Гравці, які зареєструвались, і не прийняли участь у Чемпіонаті, або знялись після закінчення реєстрації, все одне повинні сплатити благодійний внесок. В протилежному випадку ці гравці не будуть допущені до наступних турнірів Харківської федерації.

22 вересня. Фінальна частина.

10.00 – Реєстрація, розминка.

11.00 – Початок ігор.

В фінальній частині беруть участь 24 гравці - 16 переможців кваліфікації та вісімка лідерів рейтингу (1. Андрій Родіонов 2. Олег Галушко 3.Теймур Ісмаїлов 4. Богдан Шугалей 5. Артур Поляков 6. Олег Андрєєв 7. Володимир Юрусов 8. Максим Птягін, запас – 9. Андрій Клестов 10. Андрій Сухачов 11. Костянтин Шендрик 12. Валерій Ткач). 6 груп по 4 учасники. Ігри за коловою системою. Зустрічі до 5 перемог.

До плей-оф виходять по два переможці з кожної групи.

Критерії розподілу місць у групах:

Кількість перемог

Різниця виграних та програних партій

Особиста зустріч

Кількість виграних партій

Місце в рейтингу.

Сітка плей-оф формується за підсумками результатів групового турніру за наступними критеріями:

Кількість перемог

Різниця виграних та програних партій

Кількість виграних партій

Місце в рейтингу.

19:00 (орієнтовно) – 1/8 фіналу. До 6 перемог.

23 вересня. 16:00 – 1/4 фіналу, 1/2 фіналу (до 6 перемог), фінал (до 7 перемог).

Умови і порядок проведення Чемпіонату можуть бути змінені рішенням Головної суддівської колегії за узгодженням з Оргкомітетом залежно від кількості учасників.

6. Форма учасників Чемпіонату.

Увага! На вимоги пула спонсорів встановлюється наступна форма гравців:

Кваліфікація – брюки, сорочка, можливе поло, закрите взуття. Починаючи з групового турніру – тільки сорочка. Починаючи з плей-оф – обов’язковий жилет. Прошу серйозно віднестись до наступної фрази: гравці у джинсах, футболках, «тапочках» не будуть допущені до турніру ні в якому разі. Вступний внесок повернуто не буде.

7. Регламент зустрічей та поведінка гравців.

На вимоги пула спонсорів встановлюються міжнародні правила початку ігор та покарання за запізнення та поведінки гравців. Запізнення на одну хвилину після початку зустрічі за часом, що зазначений в розкладі, тягне за собою поразку в партії. Запізнення більше, ніж на 15 хвилин, тягне за собою поразку у зустрічі. Початок всіх ігрових днів, крім останнього – 11:00. Повідомлення на кшталт: я їду, буду через 10 хвилин, більше не мають жодної сили та не будуть братися до уваги. У зустрічах всіх рівнів гравці мають по одній перерві та ще одну перед контровою партією. Час перерви – 7 хвилин. Запізнення з перерви більше, ніж на одну хвилину – поразка в партії.

Увага! Паління в перерві під час зустрічі заборонено. Перший випадок порушення цього правила – поразка в партії. Другий випадок – поразка в зустрічі. Третій – дискваліфікація з Чемпіонату.

Увага! Споживання алкогольних напоїв під час та у місці проведення Чемпіонату суворо заборонено. Порушення цього правила – дискваліфікація з Чемпіонату без попередження та без повернення вступного внеску.

8. Безпека та підготовка місць проведення змагань.

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».

9. Благодійний внесок та призовий фонд.

Благодійний внесок складає — 500 грн.

Для членів федерації — 400 грн.

Для жінок та юнаків 2005 р.н. та молодших – 250 грн.

Гарантований призовий фонд складає 27 000 гривень. У випадку, якщо розмір благодійних внесків перевищить розмір призового фонду, призовий фонд буде дорівнювати 100 відсоткам внесків.

Розподіл призового фонду:

1 місце – 8 000 гривень.

2 місце – 5 000 гривень.

3-4 місце – по 3 000 гривень.

5-8 місце – по 1 500 гривень.

9-12 місце - по 500 гривень.

Гарантом виплати призового фонду в повному обсязі виступає ініціативна група на чолі з головним суддею Чемпіонату суддею національної категорії Русланом Кориненком.

Увага! На нагородженні та фінальному фотографуванні зобов’язані бути присутні всі вісім призерів. Виплата призових проводиться виключно після закінчення фінальної зустрічі.

Увага! Участь у чемпіонаті Харківської області є обов’язковою умовою участі у чемпіонатах України будь-якого рівня: від юнаків до ветеранів.

10. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників.

Витрати на оплату харчування суддів здійснюються за рахунок Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, інші витрати за рахунок Федерації та частково за рахунок вступних внесків від учасників змагань.

11. Інформаційна підтримка.

Офіційним партнером Чемпіонату є сайт «Більярд в Харкові». Вся оперативна інформація щодо Чемпіонату розміщується у Viber-групі «Більярд в Харкові».

Цей регламент є офіційним викликом на змагання.